Torty zamówienie

Słodki catering

Przyjmujemy zamówienia na kompleksowe przygotowanie “słodkich stołów” oraz “stołów kawowych” na wszelkiego rodzaju imprezy: chrzciny, komunie, imieniny, urodziny, rocznice, babyshower, wieczory panieńskie, konferencje, imprezy firmowe…

Proponujemy nie tylko pyszne ciasta, ciasteczka, desery, torty i przekąski – z nami mają Państwo pewność, że każda słodka czy kawowa aranżacja będzie niepowtarzalna. Goście zachowają wspomnienie wyjątkowej imprezy, gospodarze będą czuli radość i dumę z udanego przyjęcia.

Zgodnie z Państwa życzeniem, wykluczamy alergeny i produkty mogące wywoływać nietolerancje pokarmowe, a także biały cukier.

Elegancko czy na luzie, nobliwie albo zabawnie – spełnimy wszystkie Państwa życzenia!

 

Torty zamówienie. Każdy z powstających na zamówienie tortów jest projektowany indywidualnie – dokładamy wszelkich starań, by spełniał Państwa najwyższe oczekiwania. Dzięki temu, że każde z ciast przygotowujemy na krótko przed wydaniem. W specjalnie przeznaczonej do tego pracowni, na profesjonalnym sprzęcie, nasze torty są świeże i świetnej jakości. Nie używamy ulepszaczy, konserwantów ani stabilizatorów. Wykorzystujemy produkty stosowane w domowych kuchniach: cukier waniliowy EKO (a nie wanilinowy), prawdziwe masło, prawdziwą (a nie roślinną) śmietanę, domowe przetwory owocowe – fruzeliny. Torty zamówienie.Każdy z powstających na zamówienie tortów jest projektowany indywidualnie – dokładamy wszelkich starań, by spełniał Państwa najwyższe oczekiwania. Dzięki temu, że każde z ciast. przygotowujemy na krótko przed wydaniem, w specjalnie przeznaczonej do tego pracowni, na profesjonalnym sprzęcie, nasze torty są świeże i świetnej jakości.

Torty zamówienie

Każdy z powstających na zamówienie tortów jest projektowany indywidualnie – dokładamy wszelkich starań, by spełniał Państwa najwyższe oczekiwania. Dzięki temu, że każde z ciast przygotowujemy na krótko przed wydaniem. W specjalnie przeznaczonej do tego pracowni, na profesjonalnym sprzęcie, nasze torty są świeże i świetnej jakości. Nie używamy ulepszaczy, konserwantów ani stabilizatorów. Wykorzystujemy produkty stosowane w domowych kuchniach: cukier waniliowy EKO (a nie wanilinowy), prawdziwe masło, prawdziwą (a nie roślinną) śmietanę, domowe przetwory. owocowe – fruzeliny. Torty zamówienie.Każdy z powstających na zamówienie tortów jest projektowany indywidualnie – dokładamy wszelkich starań, by spełniał Państwa najwyższe oczekiwania. Dzięki temu, że każde z ciast przygotowujemy na krótko przed wydaniem, w specjalnie przeznaczonej do tego pracowni, na profesjonalnym sprzęcie, nasze torty są świeże i świetnej jakości. Torty zamówienie.